Drogi Kliencie,

ochrona danych osobowych jest jednym z najważniejszych zagadnień w naszej Firmie. Dbamy o to, aby na bieżąco informować naszych Klientów o wszystkich ważnych zmianach w tym temacie.

W związku z tym informujemy Ciebie, że od 25 maja 2018 roku zmieniają się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych oraz swobodnego przepływu takich danych – obowiązuje  Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE tzw. RODO.

Jednocześnie informujemy, że zmiana ta nie wymaga od Ciebie podejmowania dodatkowych działań. Przygotowaliśmy dla Ciebie dokument zawierający informacje o celach i zasadach przetwarzania danych przez Dom Strachu Koszmar oraz przysługujących Ci prawach. Zachęcamy do zapoznania się z załączonym dokumentem.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że Dom Strachu Koszmar wdrożył i wdraża adekwatne środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzania danych osobowych, w szczególności zabezpieczenia danych przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, utratą oraz zmianą, uszkodzeniem lub zniszczeniem. Ponadto wszelkie informacje dotyczące relacji Klient –Dom Strachu Koszmar objęte są także tajemnicą, zgodnie z którą Dom Strachu Koszmar oraz osoby w nim zatrudnione, są obowiązane zachować informacje w tajemnicy.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt pod numerem 537 003 115,  email: biuro@koszmar.com.pl, od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz w soboty i niedziele od 11:00 do 23:00, listownie – na adres korespondencyjny: Dom Strachu Koszmar,  ul. Grodzka 1, 20-112 Lublin.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.